Üdvözöljük a Mecsekérc karrier oldalán!

A Mecsekérc Zrt-nél olyan innovatív szemléletű szakembereket keresünk, akik aktívan részt vesznek csapatunk és vállalatunk munkájában. Bontakoztassa ki nálunk szaktudását, velünk közösen válthatja valóra elképzeléseit a munkája során. Fejlődési lehetőséget, és felelősségteljes munkavégzést kínálunk Önnek!

Bővülő csapatunkba

Informatikus

Munkatársat keresünk.

Feladatok:
•    Rendszeradminisztrátori feladatok ellátásának, hálózatok, szerverek üzemeltetésének támogatása
•    Hálózati és egyedi jogosultságok adminisztrálása, kiosztása
•    Szoftver, hardverüzemeltetés, biztonsági rendszerek, beállítások felügyelete
•    A Társaság információs rendszerei üzemeltetésének felügyelete, támogatása, szakértői feladatok ellátása
•    Levelező szerver és ftp szerver üzemeltetési feladatainak ellátása
•    Ipari folyamatszabályozási szoftverek üzemeltetési feladatainak ellátása
•    Kapcsolattartás a fenti feladatok ellátásában közreműködő külső szakértőkkel és cégekkel
•    Részvétel a vállalat informatikai fejlesztésének lebonyolításában
•    Az informatika Osztályra előírt költséggazdálkodás figyelemmel kísérése
•    Részvétel a hardver és szoftverüzemeltetési előírások megalkotásában, betartatásában
•    Felhasználók támogatása
•    Szoftver/hardver eszközök rendelése, üzembe helyezése, karbantartása

Elvárások:
•    Minimum középfokú szakirányú végzettség
•    Releváns szakmai tapasztalat
•    Szoftver-, és hardverüzemeltetési ismeretek
•    Hálózati- és rendszeradminisztrátori ismeretek
•    Hatékony munkavégzés, problémamegoldó szemlélet
•    Jó kommunikációs készség
•    Pontosság, precizitás

Előny:
•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Adatbázis kezelő program ismerete

Amit kínálunk:
•    Stabil, megbízható vállalati háttér
•    Hosszú távú munkalehetőség
•    Versenyképes juttatási csomag
•    Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség